CC-Center

Referencje

Nasi klienci​

CLICK-PACK
Warszawa, 01.04.2015 r.
Click-Pack Sp. z o.o .ul. Genewska 25
03-940 Warszawa
LIST REFERENCYJNY

Zaświadczam, że firma C&C Center Rakoczy i Partnerzy Sp. J. opracowała dla nas Strategię wprowadzenia nowych produktów oraz Optymalną strategię finansowania dla działalności eksportowej dla trzech rynków docelowych – Francji, Rumunii i Niemiec. Wspomniane dokumenty dostarczyły nam niezbędnych informacji i pokazały, z jakimi warunkami – zarówno ekonomicznymi, politycznymi jak i kulturowymi – zetkniemy się na danym rynku.

Zespół C&C Center przedstawił też rekomendacje strategii i działań, jakie powinniśmy podjąć w związku z planowaną działalnością eksportową. Strategia finansowania, zawierająca rzeczowe i kompletne dane, pomogła nam w podjęciu kluczowych decyzji i zminimalizowała ryzyko błędu.

C&C Center to nie tylko zespół ekspertów, ale przede wszystkim godny polecenia Partner w biznesie. Pracownicy Spółki chętnie służą pomocą i radą. Swoją pracę wykonują z zaangażowaniem i pasją, wykazują się dużą sprawnością organizacyjną i wiedzą merytoryczną. Prace zostały wykonane zgodnie z umową, rzetelnie i profesjonalnie.

W imieniu Click-Pack Sp. z o.o. udzielam firmie C&C Center pozytywnych referencji i z przyjemnością polecam jej usługi.

AVIGO
Warszawa, 20.03.2015 r.
Avigo Sp. z o.o.
ul. Światowida 47
03-144 Warszawa
LIST REFERENCYJNY

Firma Avigo oferuje foteliki samochodowe - w naszej ofercie znajdują się foteliki najwyższej jakości, co potwierdzają testy bezpieczeństwa i Certyfikat Europejski EC R44/04. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Polsce z materiałów niezawierających szkodliwych substancji chemicznych.

Serdecznie dziękujemy firmie C&C-Center Rakoczy i Partnerzy S.J. za opracowanie profesjonalnej i rzetelnej strategii wprowadzenia naszych nowych produktów na rynki zagraniczne (USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny oraz Niemcy). Zespół specjalistów pod kierownictwem Panów Jacka Rakoczego i Macieja Pluty opracował dla nas również optymalną strategię finansowania działalności eksportowej na wybrane rynki, a zaproponowane rozwiązania poparte zostały konkretną wiedzą, przepisami prawa i doświadczeniem zespołu przygotowującego strategię. Zlecenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie. Specjaliści byli z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu zarówno opracowanie jak i strategia zostały wykonane według naszych wymagań i bez jakichkolwiek wątpliwości z naszej strony. Z pełną odpowiedzialnością udzielam firmie C&C Center referencji i polecam ją jako niezawodnego partnera w biznesie.

SUN OF GABA
Ostrów Wielkopolski, 04.05.2015
PPHU "SUN OF GABA" Gajewski Dariusz
ul. Partyzancka 10
63-400 Ostrów Wielkopolski
LIST REFERENCYJNY

PPHU "SUN OF GABA" Gajewski Dariusz był Beneficjentem Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W Zrealizowanym Projekcie 6.1 Paszport do Eksportu firma C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. J. koordynowała:

- przygotowania niezbędnych wyjaśnień do instytucji pośredniczjącej w terminach wskazanych przez instytucję;

- koordynowała realizacji projektu poprzez:

a) doradztwo merytoryczne w zakresie procedur niezbędnych dot. prawidłowego przebiegu realizacji oraz rozliczenia projektu;

b) pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz nadzór nad procedurą wybrania wykonwaców/dostawców w ramach przygotowanego projektu;

c) sporządzenie wniosków o płatność:

* zaliczkową, pośrednią oraz końcową, umożliwiając wypłatę dofinansowania oraz rozliczenie końcowe projektu;

d) konsultacje z zakresu realizowanego projektu;

e) przygotowanie aneksów do umów o dofinansowanie.

W trakcie przygotowania dokumentacji rozliczeniowej zespół rozliczająccy wykazał się dużym profesjonalizem i wiedzą merytoryczną. Ich kompetencje i duże zaangażowanie sprawił, że kontrola po realizacji Projektu była tylko formalnością.

Polecamy tę firmę jako kompetentnego partnera, współpraca z tak doświadczonym zespołem jest gwarancją sukcesu.

Dariusz Gajewski
właściciel

SOLPEO
Kraków, 03.10.2014
SOLPEO Sp. z o.o.
Celna 13/8
30-507 Kraków
LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy Solpeo Sp. z o.o. chciałbym wyrazić swoją wdzięczność zespołowi C&C Center Rakoczy i Partnerzy S.J. za wszechstronne i dokładne przygotowanie strategii wprowadzenia nowych produktów na rynek we Francji, Korei Południowej i Chinach, a także strategii finansowania na rynkach: Francji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Chin i Niemiec.

Dzięki opracowanym analizom mogliśmy przygotować się na sytuacje, z którymi zetknęliśmy się na nieznanych dla nas rynkach. Wszystkie elementy przedstawione były rzeczowo i opierały się na konkretnych przepisach, przykładach i wiedzy kompetentnych pracowników C&C Center. Nasza firma została potraktowana w sposób indywidualny, na bieżąco byliśmy informowani o postępie prac, które zakończyły się w ustalonym terminie.

Polecam usługi firmy C&C Center Rakoczy i Partnerzy S.J wszystkim firmom, które marzą o odniesieniu sukcesu na zagranicznym rynku i potrzebują wsparcia profesjonalistów.

LECH-POL
Gniezno, 18 września 2014 r.
Lech-Pol Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Pstrowskiego 21
62-200 Gniezno
LIST REFERENCYJNY

Firma Lech-Pol Dystrybucja Sp. z o.o. współpracuje z firmą C&C-Center Rakoczy i Partnerzy S.J. w zakresie doradztwa biznesowego i dofinansowań od dłuższego czasu. Dzięki przygotowanemu przez firmę C&C Center opracowaniu strategii wprowadzenia naszych nowych produktów, na rynek Niemiecki, Włoski, Francuski oraz Wielkiej Brytanii, wiedzieliśmy z jakimi przeciwnościami i problemami musimy się zmierzyć rozpoczynając działania na tych terenach. Opracowana strategia finansowania naszej działalności eksportowej na tych czterech rynkach została przygotowana profesjonalnie i rzeczowo, a każde nasze pytanie zostało nam w pełni wyjaśnione.

Współpraca z zespołem kierowanym przez Pana Macieja Plutę i Pana Jacka Rakoczego daje gwarancję obsługi na wysokim poziomie w branży doradczej. Eksperci zespołu to ludzie posiadający kompetencję, wiedzę i ogromne doświadczenie w doradztwie biznesowym.

W związku z powyższym polecamy świadczone przez C&C-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usługi wszystkim firmom zarówno poszukującym wsparcia w zarządzaniu swoją działalnością, jak i starającym się o uzyskanie dofinansowania ze środków funduszy unijnych.

TATRY TOUR
Kraków, 1.12.2010
Tatry Tour
30-694 Kraków
Bednarska 9
tatrytour.pl
LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy TATRY TOUR udzielam referencji zespołowi kierowanemu przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego zajmującego się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy Unii Europejskiej.

Zespół opracował dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu.

O profesjonalizmie, doświadczeniu i kompetencjach doradców świadczy fakt, iż firma TATRY TOUR uzyskała pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni zespołowi.

Nasza współpraca pozwala nam polecić usługi przedsiębiorcom chcącym sięgnąć po środki unijne z programu Paszport do Eksportu oraz firmom poszukującym doradztwa w zakresie procesów biznesowych.

Izabela Sieniawska
Wiceprezes Zarządu

ZBIGNIEW FRUŻYŃSKI
Wrocław, 12.05.2010
Zbigniew Frużyński
Remonty i Naprawy Ślusarsko-Mechaniczne
Skwierzyńska 35/10
53-521 Wrocław
LIST REFERENCYJNY

Firma Remonty i Naprawy Ślusarsko-Mechaniczne specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji stalowych i ślusarstwie budowlanym. Zatrudnia pracowników posiadających duże doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych. Firma postanowiła wykorzystać swoje kompetencje, które zdobywała przez lata w celu pozyskania klientów zagranicznych.

Niniejszym listem zaświadczam iż nasza firma dzięki współpracy z CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. otrzymała dofinansowanie projektu z funduszy Unii Europejskiej w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu przeznaczone na rozwój działalności eksportowej na nowych rynkach zagranicznych.

Mając na uwadze znaczący sukces, jakim zaowocowała nasza współpraca, chcielibyśmy przekazać wyrazy uznania dla poziomu świadczonych przez CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usług w zakresie pozyskiwania dotacji Paszport do Eksportu oraz polecić współpracę wszystkim zainteresowanym usługami doradczymi.

Zbigniew Frużyński
Właściciel

ESPLAT
Kielce, 20.01.2015 rok
ESPLAT Sp. z o.o.
ul. Klonowa 55,
25-553 Kielce
LIST REFERENCYJNY

Zaświadczam, że firma C&C Center Rakoczy i Partnerzy Sp. J. opracowała dla naszego przedsiębiorstwa optymalną strategię finansowania związanego z działalnością eksportową na rynku francuskim, a także strategię wprowadzenia nowych produktów na rynek włoski i kanadyjski.

Opracowane dokumenty pozwoliły na zdobycie istotnych informacji i zobrazowały warunki panujące na wybranych przez nas rynkach. Przybliżyły nam kwestie związane z ekonomią, polityką i kulturą Francji i Kanady. Dzięki temu wiedzieliśmy jakich warunków na rynku możemy się spodziewać. C&C Center przygotował dla nas także rekomendację strategii i działań, które powinny zostać przed nad podjęte przy wprowadzaniu produktu na nowe, zagraniczne rynki. Uzyskane informacje były dla nas bardzo zrozumiałe, wszechstronne, pozwalały na podejmowanie lepszych decyzji i zwiększyły szanse na uniknięcie błędu.

Firma C&C Center to nie tylko wykwalifikowani doradcy, ale także partnerzy biznesowi, którzy dokładają starań, by przedsiębiorstwo, które z nimi współpracuje odnosiło sukcesy. Zawsze chętnie służą pomocą i dzielą się swą obszerną wiedzą. Do powierzonych zadań podchodzą profesjonalnie i każde z nich traktują indywidualnie.

W imieniu Esplat Sp. z o.o. polecam usługi firmy C&C Center i udzielam pozytywnych referencji, zachęcając przy tym do wyboru ich usług.

NESTOR
Wrocław, 02.04.2015
Drukarnia NESTORpack
Ludwninów 12
98-432 Łubnice
LIST REFERENCYJNY

Niniejszym listem pragniemy udzielić refrencji firmie CCCenter Rakoczy i Partnerzy sp. j. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 89/5 za profejsonalne podejście i solidne przygotowanie Targów Emballage w Paryżu.

Drukarnia NESTORpack korzystała z usług firmy CCCenter i Partnerzy sp. j. również podczas wyszukiwania potencjalnych partnerów zagranicznych.

Wykonywane usługi odznaczyły się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem lingwistycznym i organizacyjnym.

Jak najbardziej polecamy firmę CCCenter Rakoczy i Partnerzy sp.j. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całkoształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę CCCenter Rakoczy i Partnerzy jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Dariusz Zysiek
Prezes

SZYLDY S.C.
Zielona Góra, 27.06.2011
Szyldy S.C. A i S Mierkiewicz
Ul. Sikorskiego 25
65-454 Zielona Góra
LIST REFERENCYJNY

Firma Szyldy s. c. oferuje usługi z zakresu reklamy i marketingu: tablice (bilboardy), reklamy świetlne (kasetony), szyldy, bannery, stojaki reklamowe, grafikę komputerową oraz poligrafię i grafikę przestrzenną. Prócz "tradycyjnej" reklamy wizualnej, tworzymy także cyfrową. W ofercie firmy znajdują się także wyroby artystyczne. Oferujemy naszym Klientom obrazy, portrety, dekoracje i upominki wykonywane z różnorodnych materiałów np. ze szkła lub drewna.

Firma CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. była bezpośrednim doradcą naszej firmy w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi za owocną współpracę jaką nawiązaliśmy w celu stworzenia Planu Rozwoju Eksportu w ramach umowy z w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu dofinansowanego z funduszy unijnych.

W związku z powyższym chcielibyśmy zarekomendować CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych w programie Paszport do eksportu i innych działaniach oraz w sferze doradztwa biznesowego.

Anna Mierkiewicz
Właściciel - szyldy.net

SOLLUS
Lusówko, 18.02.2011
SOLLUS Jacek Lisewski
ul. Tarnowska 6, Lusówko
62-080 Tarnowo Podgórne
sollus.pl
LIST REFERENCYJNY

Firma SOLLUS zajmuje się kompletną produkcją filmową. Od kreacji scenariuszowej i przygotowania storyboardów, poprzez realizację zdjęć w dowolnej technice aż po zaawansowane techniki montażowe, grading, animację komputerową w postprodukcji i authoring DVD / BlueRay.

W celu uzyskania dotacji Paszport do Eksportu na rozwój firmy na rynkach zagranicznych nawiązaliśmy współpracę z zespołem doradczym kierowanym przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego. Zespół stworzył dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu.

Współpraca z zespołem daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie w branży doradczej. Eksperci zespołu to ludzie posiadający kompetencję, wiedzę i ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych.

Sukces w uzyskaniu dofinansowania Paszport do Eksportu przez zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego pozwala zarekomendować jego usługi wszystkim przyszłym Wnioskodawcom starającym się o dotacje unijne oraz poszukującym usług doradztwa biznesowego w zakresie optymalizacji procesów.

Jacek Lisewski - Właściciel

SIGIS
Kraków, 13.06.2010
SIGIS Grzegorz Sikora
ul. Korepty 13S
30-864 Kraków
sigis.pl
LIST REFERENCYJNY

SIGIS jest firmą która łączy ludzi i ich interesy. Tworzymy Grupy Zakupowe. Uzyskujemy najlepsze ceny zakupu dla naszych Partnerów Handlowych. Świadcząc wysokiej jakości usługi oparte na rozwiązaniach standardowych jak i zindywidualizowanym rozwoju. Skupiamy najwyższej jakości marki, które swoją historią świadczą o rzetelnym i odpowiedzialnym postępowaniu we wzajemnych relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz organami publiczny

Zespół pod kierunkiem Panów Macieja Pluty i Jacka Rakoczego był bezpośrednim doradcą naszej firmy w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi za owocną współpracę jaką nawiązaliśmy w celu stworzenia Planu Rozwoju Eksportu w ramach umowy z w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu dofinansowanego z funduszy unijnych.

W związku z powyższym chcielibyśmy zarekomendować zespół jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych w programie Paszport do eksportu i innych działaniach oraz w sferze doradztwa biznesowego.

Grzegorz Sikora - Właściciel

PBJ ANETA JĘDRZEJEWSKA
Jelenia Góra, 13.07.2011
PBJ Aneta Jędrzejewska
ul. Piłsudskiego 41/1
58-500 Jelenia Góra
LIST REFERENCYJNY

Mając na uwadze duże doświadczenie i profesjonalizm zespołu kierowanego przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego, Przedsiębiorstwo PBJ zajmujące się instalowaniem nawierzchni sportowych wykonanych ze sztucznej trawy, zdecydowało się na z CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. współpracę, której przedmiotem była kompleksowa usługa doradcza w zakresie pozyskania dofinansowania w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu.

W wyniku naszej współpracy firma Przedsiębiorstwo PBJ uzyskało pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu i może starać się o dotacje na jego wdrożenie w ramach II etapu programu Paszport do Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni członkom zespołu.

W związku z powyższym polecamy świadczone przez CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usługi wszystkim firmom starającym się o uzyskanie dofinansowania ze środków funduszy unijnych.

Aneta Jędrzejewska
Właściciel

CZANIECKIE MAKARONY
Czaniec 16.06.2016
Czanieckie Makarony Sp z o.o.
ul. Krajobrazowa 5
43-354 Czaniec
LIST REFERENCYJNY

Czanieckie Makarony Sp. z o.o. rekomendują usługi firmy C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j., z siedzibą we Wrocławiu i Biurem Regionalnym w Krakowie.
Współpracowaliśmy z firmą C&C Center w trakcie realizacji dotacji unijnej, otrzymanej w celu rozpoczęcia eksportu naszych makaronów w krajach docelowych: Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rosja, Francja, Chiny i Niemcy.
Dzięki szerokim kompetencjom oraz wysokiemu profesjonalizmowi, stworzona przez firmę Strategia Eksportowa umożliwiła poczynienie kolejnych kroków, mających na celu rozszerzenie działalności naszej firmy na wybranych rynkach zagranicznych.

W ramach zawartej umowy C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. przeprowadziła szereg działań prowadzących do pozyskania partnerów zagranicznych, w tym między innymi zorganizowała w profesjonalny sposób udział naszej firmy w międzynarodowych targach SIAL 2014 we Francji oraz umówiła spotkania biznesowe łącznie z kompleksową organizacją wyjazdów na misje handlowe do Hongkongu, Szanghaju, Francji, Hiszpani, Niemiec i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wszystkie wykonane usługi odznaczały się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz indywidualnym podejściem do naszej firmy.
Polecamy firmę C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. jako godnego zaufania partnera, który rzetelnie i skutecznie realizuje swoje usługi.

Zbigniew Dybał
Prezez Zarządu

GRECO KOSMOS
17.06.2016
Greco Kosmos
Grochowiaka 5
01-678 Warszawa
Referencje dla firmy
C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j.

Niniejszym pismem rekomendujemy usługi firmy doradczej C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j., która w ramach realizacji projektu 6.1 "Paszport do eksportu" opracowała dla naszej firmy i skutecznie wdrożyła Strategię Eksportową dotyczącą rynku greckiego i cypryjskiego.

W ramach realizacji działań wskazanych w projekcie unijnym Zespół C&C-Center przeprowadził wyszukiwanie i weryfikację potencjalnych partnerów handlowych, jak również kompleksowo zorganizował udział naszej firmy w Międzynarodowych Targach Spożywczych ANUGA w Niemczech oraz branżowych targach spożywczych odbywających się na terenie Grecji.

W naszym przekonaniu, współpraca z C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. cechuje się szybkim i efektywnym rozwiązywaniem problemów, starannością i terminowością, a zarazem indywidualnym podejściem do klienta.

Doświadczenie ze współpracy z firmą C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. pozwala nam śmiało rekomendować ją jako strategicznego partnera w zakresie usług doradczych dla przedsiębiorstw oraz pozyskiwaniu wsparcia ze środków unijnych na realizowane inwestycje.

Polecamy firmę C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera i mamy nadzieję, że dalsza współpraca zaowocuje kolejnymi sukcesami.

Anna Guz

PBC SKARBONKIEWICZ
17.06.2016
PBC Skarbonkiewicz Maciej
ul. Pomorska 57 nr lok 4
85-046 Bydgoszcz
Referencje

Niniejszym potwierdzamy, że firma C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. realizowała dla nas wdrożenie Strategii Eksportowej, mającej na celu rozszerzenie sprzedaży na rynkach zagranicznych obejmujące:

- Przygotowanie opracowań i baz danych dotyczących rynku food & drink w Wielkiej Brytanii;

- Wyselekcjonowanie i sprawdzenie wiarygodności grupy docelowej potencjalnych partnerów handlowych na rynku belgijskim, brytyjskim i holenderskim;

- Działania promocyjne związane z targami w Wielkiej Brytanii: London Speciality&Fine Food Fair oraz ExCel World Fruit&Vegetable (ulotki i katalogi promocyjne, newsletter, ogłoszenia w prasie branżowej)

Firma C&C-Center wykazała się wysokim profesjonalizmem podczas realizacji działać, co pozwoliło nam nawiązać nowe kontakty z partnerami zagranicznymi.

Warto także podkreślić i zwrócić uwagę na łatwą komunikację, chęć pomocy ze strony pracowników firmy C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j., jak również terminowość i wysoką jakość realizowanych usług.

Maciej Skarbonkiewicz

PPHU OAK-POL
Stronie Śląskie, 5.09.2011
Zdzisław Pakuła
PPHU OAK-POL
ul. Kościuszki 67/1
57-550 Stronie Śląskie
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma Oak-Pol działa od 2009 roku, specjalizuje się w budowie mebli ogrodowych z drewna. Pak-Pol zatrudnia pracowników posiadających duże doświadczenie w pracach stolarskich. Firma oferuje: altany, płoty, pergole, furtki, wiaty, meble, place zabaw, domki narzędziowe, drewutnie, donice, budy, toalety, domki letniskowe.

W celu rozszerzenia działalności na rynki zagraniczne zdecydowaliśmy się na współpracę z CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j., której przedmiotem była kompleksowa usługa doradcza w zakresie pozyskania dofinansowania w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu.

W wyniku naszej współpracy firma Pak-Pol uzyskała pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu i może starać się o dotacje na jego wdrożenie w ramach II etapu programu Paszport do Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni członkom zespołu. W związku z powyższym gorąco polecamy świadczone przez CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usługi wszystkim firmom starającym się o uzyskanie dofinansowania ze środków funduszy unijnych.

Zdzisław Pakuła
Właściciel

MZKONSULTING
Wrocław, 16.06.2010
MZKonsulting
Kowalska 124
51-424 Wrocław
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Oferta usług doradczych MZKonsulting skierowana jest głównie do firm średniej wielkości. Podstawowe usługi to: analiza pozycji firmy, opracowanie strategii rozwoju, analiza opłacalności inwestycji, usprawnienie metod zarządzania, doradztwo w zakresie wykorzystania technologii informatycznych, doradztwo w zakresie wyboru zintegrowanego systemu informatycznego, audyty rozwiązań informatycznych, doradztwo strategiczne, marketing strategiczny, pozyskiwanie partnerów strategicznych, outsourcing.

W imieniu firmy MZKonsulting udzielam referencji zespołowi kierowanemu przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego zajmującego się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy Unii Europejskiej. Zespół opracował dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu.

O profesjonalizmie, doświadczeniu i kompetencjach doradców świadczy fakt, iż nasza firma uzyskała pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu, co pozwoliło naszej firmie ubiegać się o dotację II etapie programu Paszport do Eksportu na wdrożenie rekomendowanych działań eksportowych. Nasza współpraca pozwala nam polecić usługi zespołu kierowanego przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego przedsiębiorcom chcącym sięgnąć po środki unijne.

Marek Żuk
Właściciel

MZKONSULTING
Poznań 14.11.2010
"MAXIMA" Centrum analityczne
Kancelaria tłumaczy przysięgłych i technicznych
Marcelińska 83c/13
60-323 Poznań
ktpt.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu, wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości oraz tłumaczy technicznych posiadających uprawnienia Naczelnej Organizacji Technicznej NOT. Kancelaria świadczy usługi na rzecz wymiaru sprawiedliwości, innych organów i instytucji państwowych, stowarzyszeń naukowo-technicznych, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych

Przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu zleciliśmy firmie CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j.. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco, gwarantowane terminy zostały dotrzymane. W wyniku naszej współpracy uzyskaliśmy pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni pracownikom zespołu.

W związku z powyższym polecamy świadczone przez CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usługi wszystkim firmom starającym się o uzyskanie dofinansowania Paszport do Eksportu ze środków funduszy unijnych.

Wiaczesław Sobieszczański
Właściciel

KAPRIN SP. Z O.O.
Krzeszowice, 30.07.2010
KAPRIN sp. z o.o.
32-065 Krzeszowice
Zielona 7
kaprin.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Spółka Kaprin została utworzona w październiku 1989 roku w Krakowie. Produkujemy prefabrykaty betonowe z przeznaczeniem dla kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz drogownictwa i energetyki. Dbając o poprawę ochrony środowiska systematycznie wdrażamy najnowsze technologie produkcji, dostosowując ofertę do obowiązujących norm i wymagań klientów. Wysoka jakość naszych produktów jest niezmiennie doceniana i nagradzana na targach budowlanych. Różnorodność asortymentu oraz profesjonalizm naszego zespołu zapewnia inwestorom kompleksową obsługę inwestycji.

W celu uzyskania dotacji na rozwój firmy na rynkach zagranicznych nawiązałam współpracę z zespołem doradczym kierowanym przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego. Zespół stworzył dla naszej firmy Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu. Współpraca z zespołem daje gwarancję obsługi na wysokim poziomie w branży doradczej. Eksperci zespołu to ludzie posiadający kompetencję, wiedzę i ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych, w tym w ramach programu Paszport do Eksportu.

Sukces w uzyskaniu dofinansowania Paszport do Eksportu przez zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego pozwala zarekomendować jego usługi wszystkim przyszłym Wnioskodawcom starającym się o dotacje unijne oraz w sferze doradztwa biznesowego w zakresie optymalizacji procesów.

Andrzej Dziadkowiec - Prezes Zarządu

GALICJA POLSKA SP. Z O.O.
Kraków, 22.07.2010
Galicja Polska sp. z o.o.
Ul. Kosocicka 90B
30-694 Kraków
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma remontowo-budowlana pod nazwą “Galicja " powstała w 2008 r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych (począwszy od stanu surowego po ich wykończenie). Rozwiązuje również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń. Inwestorom indywidualnym firma służy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych.

W imieniu Firmy Galicja udzielam referencji zespołowi kierowanemu przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego zajmującego się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy Unii Europejskiej.

Zespół opracował dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. O profesjonalizmie, doświadczeniu i kompetencjach doradców świadczy fakt, iż nasza firma uzyskała pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni zespołowi.

Nasza współpraca pozwala nam polecić usługi zespołu przedsiębiorcom chcącym sięgnąć po środki unijne z programu Paszport do Eksportu oraz firmom poszukującym doradztwa w zakresie procesów biznesowych.

Izabela Sieniawska,
Prezes Zarządu

EGOMIX POLSKA SP.Z O.O.
Nowy Sącz 3.06.2011
EGOMIX POLSKA SP.Z O.O.
33-300 Nowy Sącz
Kolejowa 27
egomix.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

EGOMIX Polska sp. z o.o. oferuje produkty chemii budowlanej wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych wykonawców jak i użytkowników indywidualnych.

Zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego był bezpośrednim doradcą naszej firmy w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 PASZPORT DO EKSPORTU. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi za owocną współpracę jaką nawiązaliśmy w celu stworzenia Planu Rozwoju Eksportu w ramach umowy z w ramach działania 6.1. PASZPORT DO EKSPORTU dofinansowanego z funduszy unijnych.

W związku z powyższym chcielibyśmy zarekomendować zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz doradztwa biznesowego.

Robert Rams
Prezes

DOMEX S.C.
Kraków 29.08.2011
Domex s.c. Anna Kornaś, Stanisław Kopka
ul. Ofiar Dąbia 3
31-566 Kraków
www.domex.sklep.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Domex specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów meblowych i wykorzystywanych przy renowacji mebli. Firma oferuje produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.

Firma CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. była naszym bezpośrednim doradcą w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 PASZPORT DO EKSPORTU. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi za owocną współpracę jaką nawiązaliśmy w celu stworzenia Planu Rozwoju Eksportu w ramach umowy z w ramach działania 6.1. PASZPORT DO EKSPORTU dofinansowanego z funduszy unijnych.

W związku z powyższym chcielibyśmy zarekomendować CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz doradztwa biznesowego.

Anna Kornaś
Właściciel
domex.sklep.pl

BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH DEKRET
Kraków, 8.09.2010
Biuro Usług Rachunkowych Dekret
Izabela Sieniawska
Teligi 18/80
30-835 Kraków
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Biuro Usług Rachunkowych DEKRET swoją działalność w zakresie świadczenia usług księgowych prowadzi na terenie województwa małopolskiego. Działalność biura rachunkowego na rynku małopolskim to wiele lat pracy, zdobywania doświadczenia i tworzenia profesjonalnego zespołu wykwalifikowanych pracowników.

Zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego. była naszym bezpośrednim w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Doradcy wykonali zadanie, rzetelnie i starannie. W każdej sytuacji można było oczekiwać od przedstawicieli zespołu fachowego doradztwa i czuć było nastawienie na znalezienie optymalnych rozwiązań .

Polecamy zespół kierowany przez Panów Maciej Plutę i Jacka Rakoczego jako rzetelnego partnera w zakresie obsługi firm starających się o uzyskanie dofinansowania projektów w ramach działania Paszport do Eksportu i doradztwa biznesowego.

Izabela Sieniawska
Właściciel

BLUEBELL
Wisła Wielka, 28.09.2011
Bluebell
Hodowców 8
43-243, Wisła Wielka
blue-bell.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Przedsiębiorstwo Bluebell powstało w roku 2005. Firma oferuje zintegrowane systemy zarządzania w sieciach komputerowych. Bluebell to doświadczony zespół specjalistów od zastosowań rozwiązań informatycznych w biznesie. Specjalizuje się w realizacji oprogramowania skutecznie usprawniającego komunikację na linii klient - firma i pracownicy - dostawcy, a także wewnątrz firmy, wykorzystując możliwości jakie dają sieci komputerowe, zwłaszcza sieć Internet.

W celu uzyskania dotacji Paszport do Eksportu na rozwój firmy na rynkach zagranicznych nawiązaliśmy współpracę z zespołem doradczym kierowanym przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego. Zespół stworzył dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu.

Współpraca z zespołem daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie w branży doradczej. Eksperci zespołu to ludzie posiadający kompetencję, wiedzę i ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych.

Sukces w uzyskaniu dofinansowania Paszport do Eksportu przez zespół kierowany przez Panów Macieja Plutę i Jacka Rakoczego pozwala zarekomendować jego usługi wszystkim przyszłym Wnioskodawcom starającym się o dotacje unijne oraz poszukującym usług doradztwa biznesowego w zakresie optymalizacji procesów.

Agnieszka Pietryja
Właściciel

BIUROINVEST SP. Z O. O.
Kraków 21.06.2011
Biuroinvest sp. z o. o.
ul. Prandoty 6-8
31-435 Kraków
biuroinvest.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma Biuroinvest Sp. z o.o. legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w branży posadzkarskiej, zarówno jeśli idzie o dystrybucję wszelkiego typu pokryć podłogowych i chemii budowlanej, jak i szeroko pojęte wykonawstwo oparte o nowoczesne technologie. Posiadaną widzę ciągle poszerzamy śledząc dynamiczny rozwój technik i produktów związanych z branżą.

Przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu zleciliśmy firmie CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j.. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco, gwarantowane terminy zostały dotrzymane.

W wyniku naszej współpracy uzyskaliśmy pozytywną ocenę Planu Rozwoju Eksportu, za co jesteśmy wdzięczni pracownikom zespołu.

W związku z powyższym gorąco polecamy świadczone przez CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. usługi wszystkim firmom starającym się o uzyskanie dofinansowania Paszport do Eksportu ze środków funduszy unijnych.

Grzegorz Bieda
Prezes Zarządu

APTEKA PRYWATNA ZBIGNIEW MATUSIK
Kraków, 19.08.2010
Apteka Prywatna Zbigniew Matusik
Komorowskiego 11a/10
30-106 Kraków
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma prowadzi działalność od 1993 roku głównie o charakterze handlowo-usługowym. Obecnie prowadzimy aptekę w Krakowie. Oferujemy szeroki asortyment preparatów leczniczych (dostępnych zarówno na receptę, jak i bez), produkty kosmetyczne, specjalistyczne, odżywki, witaminy i minerały oraz produkty higieny osobistej. Apteki oferują możliwość dowozu leków do domu klientów na terenie Krakowa.

Udzielam referencji firmie CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. zajmującej się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy Unii Europejskiej. Zespół opracował dla nas Plan Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. Dokument zawierał cenne i szczegółowe analizy i rekomendacje działalności eksportowej na nowych rynkach zagranicznych

O profesjonalizmie, doświadczeniu i kompetencjach doradców świadczy fakt, iż Plan Rozwoju Eksportu uzyskał pozytywną ocenę Regionalnej Instytucji Finansującej, co pozwoliło naszej firmie ubiegać się o dotację na wdrożenie rekomendowanych działań eksportowych w ramach II etapu programu Paszport do Eksportu. Nasza współpraca pozwala nam polecić usługi CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. przedsiębiorcom chcącym sięgnąć po środki unijne.

Zbigniew Matusik - Właściciel

ALTAB S. A.
Częstochowa 7.07.2011
Altab S. A.
ul. Wręczycka 11 a
42-202 Częstochowa
www.altab.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Misją Firmy Altab jest kompleksowe zadowolenie klienta, wsparcie przy wyborze odpowiedniego systemu IT dostosowanego do potrzeb i wymagań użytkownika i jednocześnie zapewnienia jak największej jakości i kompleksowości świadczonych usług.

Firma CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. była naszym bezpośrednim doradcą w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 PASZPORT DO EKSPORTU. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi za owocną współpracę jaką nawiązaliśmy w celu stworzenia Planu Rozwoju Eksportu w ramach umowy z w ramach działania 6.1. PASZPORT DO EKSPORTU dofinansowanego z funduszy unijnych.

W związku z powyższym chcielibyśmy zarekomendować CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz doradztwa biznesowego.

Paweł Matejko
Prezes Zarządu
altab.pl

ALKAM SYSTEM SP. Z O. O.
Legnica, 17.07.2010
Alkam System sp. z o. o.
ul. Bydgoska 10
59-220 Legnica
alkam.pl
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma Alkam System specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa, systemów automatyki oraz instalacji elektrycznych dla budownictwa komercyjnego i przemysłowego. Dodatkowymi obszarami funkcjonowania są usługi serwisowe oraz projektowanie i produkcja indywidualnych rozwiązań z zakresu elektroniki użytkowej.

W celu uzyskania dotacji na rozwój firmy na rynkach zagranicznych firmie CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu w ramach działania 6.1. Paszport do Eksportu

Plan Rozwoju Eksportu został pozytywnie oceniony przez Regionalną Instytucję Finansującą, co pozwoliło na złożenie wniosku o dotację na jego wdrożenie.

Sukces w uzyskaniu dofinansowania przez zespół CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. pozwala zarekomendować jego usługi wszystkim przyszłym Wnioskodawcom starającym się o dotacje unijne z programu Paszport do Eksportu.

Włodzimierz Cecot
Prezes Zarządu
alkam.pl

Lądek Zdrój, 6.07.2010
Robak Andrzej
Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane
Ul. Stokrotek 18
57-540 Lądek-Zdrój
LIST REFERENCYJNY
Paszport do Eksportu

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Andrzej Robak specjalizuje się w usługach remontowo-budowlanych.

Firma CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. była naszym bezpośrednim w zakresie pozyskania środków w ramach działania 6.1 Paszport do Eksportu. Sposób wykonania usługi był w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco jak i gwarantowane terminy utrzymane.

Doradcy wykonali zadanie, rzetelnie i starannie. W każdej sytuacji można było oczekiwać od przedstawicieli firmy fachowego doradztwa i czuć było nastawienie na znalezienie optymalnych rozwiązań .

Polecamy CC-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j. jako rzetelnego partnera w zakresie obsługi firm starających się o uzyskanie dofinansowania projektów w ramach działania Paszport do Eksportu i doradztwa biznesowego.

Andrzej Robak
Właściciel

MARTIN WANIEK
29.04.16
MARTIN WANIEK
Elsässer Str. 31
81667 Munchen

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że firma C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. z siedzibą we Wrocławiu jest naszym partnerem, świadczącym dla nas i dla naszych klientów usługi związane z działaniami proeksportowymi.

W wykonywaniu zadań firma wykazuje się dużymi kompetencjami, fachową wiedzą i doświadczeniem w realizacji działań eksportowych.

C&C-Center Rakoczy i Partnerzy Sp. j. polecamy jako rzetelnego partnera i mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje kolejnymi sukcesami.

Z poważaniem,
Martin Waniek

SYLVECO
SYLVECO Piela Radosław
Łąka 260F, 36-004 Łąka
Phone +48 17 771 38 30
Fax: +48 17 771 38 35
Rekomendacja

Zaświadczam, że firma C&C Center Rakoczy i Partnerzy Sp.j. opracowałą dla naszego przedsiębiorstwa strategię w zakresie wejścia na rynek rosyjski.

Opracowane dokumenty pozwoliły na zdobycie istotnych informacji i zobrazowały warunki panujące na wybranym rynku. Przybliżyły nam kwestie związane z ekonomią, polityką i kulturą rosyjską. Pogłębiły także naszą wiedzę na temat specyfiki funkcjonowania rynku kosmetycznego Rosji i pozwoliły obrać odpowiedni kierunek by zwiększyć działalność eksportową.

W imieniu firmy Sylveco polecam usługi firmy C&C Center i udzielam pozytywnych referencji, zachęcam przy tym do wyboru ich usług.

Aleksandra Miłoń
SYLVECO
Export Manager

previous arrow
next arrow
Slider

Zaufali nam