Szkolenia

Nasze szkolenia nie są oparte o wzorzec "z półki" – każdorazowo warsztat przygotowywany jest od nowa, w oparciu o analizę potrzeb firmy i uczestników. Szkolenia prowadzimy z wykorzystaniem możliwie zróżnicowanych technik uczenia się.

Integralną częścią tego typu projektów są gry symulacyjne i gry menedżerskie, studia przypadków, odgrywanie ról, filmy szkoleniowe czy zajęcia outdoor. Forma szkolenia zależy od tego, jakie umiejętności kształcimy i jakie oczekiwania prezentuje grupa uczestników.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem bliżej naszych szkoleń menedżerskich, interpersonalnych czy sprzedażowych – prosimy o kontakt. Po rozmowie, podczas której ustalimy Państwa oczekiwania wobec szkoleń i specyfikę szkolonej grupy – przygotujemy wstępny zarys oferty i szacunkową wycenę projektu. Wówczas będą Państwo mogli ocenić czy nasze szkolenia są warte dalszej analizy: bliższego określenia potrzeb szkoleniowych i doprecyzowania programu cyklu rozwojowego lub pojedynczych warsztatów.

Mamy świadomość, że szkolenia pracowników nie powinny być jednorazowymi, oderwanymi od strategii personalnej wydarzeniami. Najczęściej tworzymy kompleksowe programy rozwojowe, które trwale kształtują kompetencje pracowników i rozwijają postawy liderów. Każde szkolenie zakończone jest follow up’em, w czasie którego omawiane jest wykorzystanie wiedzy zdobytej w trakcie szkolenia, dyskutowane są kwestie, jak wcielać w życie tą wiedzę i w jaki sposób zadbać o efektywność wdrożenia.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami szkoleń, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Nasze szkolenia tworzymy dla Państwa, wspólnie z Państwem, stale słuchając Państwa potrzeb. Gwarancją efektywności naszej pracy jest prowadzony przez nas kwartalny monitoring rezultatów szkolenia.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Iwona Wielgo-Rakoczy

tel.: 500 150 757 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Izabela Kwiatkowska

tel.: 509 465 040 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wyszukiwarka