ROZWÓJ DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW

 

Dla kogo: mikro, mali lub średni przedsiębiorcy mający swoją jednostkę organizacyjną na obszarze województwa dolnośląskiego oraz ich pracownicy (wykonujący pracę na podstawie umowy o pracę) z obszaru województwa dolnośląskiego.

Kiedy: nabór ciągły do 31.07.2019 roku lub do czasu osiągniecia zaplanowanej liczby Wnioskodawców.

Depositphotos 21187005 xs

Wartość:

- wartość dofinansowania pojedynczej usługi dla jednego przedsiębiorcy i/lub jednego pracownika wydelegowanego przez przedsiębiorcę nie może przekroczyć 5.000,00zł, bez względu na wartość tej usługi i poziom wsparcia;

- średnia wartość dofinansowania w okresie realizacji projektu dla jednej umowy o przyznaniu wsparcia nie może przekroczyć 25.000,00 zł.

Dofinansowanie: 60-80% wartości kosztów kwalifikowalnych projektu

Na co: Dofinansowanie skierowane jest do MŚP oraz ich pracowników i obejmuje rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników oraz kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby.

Kontakt:

Iwona Wielgo-Rakoczy

tel.: 500 150 757 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Katarzyna Kieres

tel: +48 502 035 782 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka