Kadra zarządzająca

Coaching&Consulting Center tworzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w różnych obszarach biznesowych. Gwarantuje to wszechstronność i elastyczność oferowanych usług. Współpracowaliśmy m.in. z firmami: KGHM, Horeca Service, K3 System, Rokita, Gates, Arpis, WYG International, AE w Katowicach, Stowarzyszenie Księgowych, Ramex, Grupa Elix, Veracomp, ARGE, Slovnaft, ProfiM, BP Express, Ahold&allkauf, KPPD, Polmex, Jutrzenka, Bolix, Vena-Pharm, SI Consulting, Sollus, Telvis, Kanplast oraz Instytut Badań Strategicznych.

Jacek Rakoczy jest jednocześnie magistrem informatyki jako absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz MBA zdobytym na Oxford Brookes University. Jako współzałożyciel  CC-Center  odpowiada za coachning biznesowy oraz doradztwo w zakresie strategii firm, optymalizacji procesów sprzedaży i produkcji.

Od samego początku kariery zawodowej podejmował się zadan takich jak wprowadzenie firmy QAD na rynek Polski, czy reorganizację strategii sprzedaży firmy IFS Poland. Pracował również dla IDS Scheer, gdzie doprowadził do szerokiego wykorzystania ARIS Smart Path jako efektywnego narzędzia wdrożenia SAP ERP dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw podnosząc znacząco obroty firmy w tej dziedzinie. Szkolił podległych sobie pracowników jak i słuchaczy kursów w zmianie ich nawyków tak, aby optymalizowali swoje działania i by osiągali zamierzone rezultaty.

W ten sposób udostępnia klientom CC-Center  swoją szeroką wiedzę w zakresie najlepszych praktyk (best practices) oraz  podejścia procesowego nastawionego na efektywność. Pomaga podnieść efektywność działania przedsiębiorstw.

Jacek Rakoczy

tel: 515 114 362 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Maciej Pluta jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jako współzałożyciel CC-Center  odpowiada za doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla klientów, realizacje projektów oraz za współpracę z Partnerami.

W trakcie swojej kariery zdobył szerokie doświadczenie w zakresie projektów konsultingowych dla klientów z wielu branż. Działalność zawodową rozpoczął od pracy w dziale audytu. Stworzyło to podstawy późniejszego rozumienia zdarzeń i procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwach. Następnie przeszedł ścieżkę od konsultanta, poprzez koordynatora wdrożeń wewnętrznych korporacji w CEE, kontrolera ISO, Project Managera, Pre-Sales Managera do Dyrektora działu Konsultingu SAP. Od kilku lat związany z funduszami unijnymi, które pozyskiwał zarówno dla klientów, jak i dla własnych firm.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w różnorodnych organizacjach zarówno jako pracownik jak i dostawca rozwiązań biznesowych posiada wiedzę i umiejętności, które wykorzystuje w rozwoju usług CC-Center  oraz do wsparcia realizacji projektów dla wymagających klientów firmy. 

Maciej Pluta

tel: 508 009 679 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KacperZ

Kacper Żuczkowski ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku filologia angielska z zakresu tłumaczeń specjalistycznych. Przez lata zajmował się nauczaniem języka angielskiego oraz tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, tj. technicznych, medycznych, prawniczych i unijnych.

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej w języku polskim oraz angielskim. Swoją współpracę z CC-Center rozpoczął w lipcu 2015 roku jako Specjalista ds. Pozyskiwania i Realizacji Projektów Unijnych. Swoboda w posługiwaniu się językiem obcym oraz łatwość pracy nad tekstem umożliwiły mu przygotowanie licznych projektów dla naszych klientów, które otrzymały dofinansowanie z UE.

Udział w szkoleniach, chęć rozwoju zawodowego, determinacja do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów, sumienność, kreatywność oraz podejmowanie dobrych decyzji biznesowych pozwoliły po zaledwie roku awansować na stanowisko Managera Zespołu, a następnie Wspólnika CC-Center.

Kacper Żuczkowski

tel: 882 097 765 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Karolina Grabowska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, który ukończyła na kierunku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, specjalizując się w Public Relations. Dodatkowo w 2017 roku z oceną celującą ukończyła studia podyplomowe „Nowoczesne systemy zarządzania kadrami w przedsiębiorstwie i administracji”.

Pracę w CC-Center rozpoczęła w 2015 roku jako specjalista ds. projektów. Ukończone studia dziennikarskie sprawiły, że z łatwością redagowała i edytowała teksty – zarówno wniosków o dotacje, jak i różnorodnych strategii biznesowych. Dzięki zaangażowaniu w wykonywane obowiązki i rozwojowi swoich umiejętności pod koniec 2016 roku została wybrana do zarządzania zespołem piszącym.

Mimo młodego wieku miała okazję zdobywać doświadczenie zawodowe w różnych organizacjach, co sprawia, że ma szerokie spojrzenie na potrzeby i problemy klientów- zarówno w kwestii zarządzania jak i wsparcia unijnego.

Karolina Grabowska

tel: 502 862 168 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

iwonaIwona Wielgo-Rakoczy jest z wykształcenia socjologiem (Uniwersytet Wrocławski) oraz managerem CSR (Studia podyplomowe w Collegium Civitas w Warszawie).  W CC Center  odpowiada za  sprzedaż oraz relacje z klientami. Propagatorka Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju.

Osoba o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i komunikacyjnych z dużym doświadczeniem w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi, samodzielny pracownik potrafiący pracować i kierować zespołem, posiadająca dobre kompetencje organizacyjne, zorientowana na cele, które potrafi osiągać poprzez projekty realizowane samodzielnie lub jako członek zespołu.  

Przez wiele lat jeden z kluczowych pracowników Dolnośląskiej Izby Gospodarczej (jednej z największych organizacji zrzeszających przedsiębiorców z Dolnego Śląska) odpowiedzialna za kontakty oraz relacje z przedsiębiorcami.

Iwona Wielgo-Rakoczy

tel: 500 150 757 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka