C&C Center

Firma CC-Center powstała z pasji osób, które od wielu lat funkcjonują na rynku jako managerowie, konsultanci, szkoleniowcy, coachowie.

Naszym celem jest wspieranie działalności firm poprzez dostarczanie rozwiązań podnoszących efektywność pracowników (coaching, szkolenia) oraz poprzez analizę i poprawę sposobu działania firm w obszarze strategii, zarządzania personelem, IT czy sprzedaży.

Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach gospodarki rynkowej, a więc również w warunkach ciągłego kryzysu i konieczności systematycznego tworzenia przewagi konkurencyjnej, jest zadaniem skomplikowanym, odpowiedzialnym i wymagającym interdyscyplinarnej wiedzy. Trudno jest przewidzieć przed jakimi wyzwaniami stanie przedsiębiorstwo w ciągu najbliższych lat czy nawet miesięcy, dlatego tak ważne jest stworzenie instrumentów umożliwiających wczesne identyfikowanie zagrożeń mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy, a niekiedy na jej przetrwanie.

Jednym ze sposobów na rozpoznawanie problemów i skuteczne przeciwdziałanie ich negatywnym skutkom jest korzystanie z fachowego doradztwa i pomocy konsultantów zewnętrznych. Nasza oferta dotyczy współpracy w zakresie:

  • doradztwa
  • coachingu
  • szkoleń (managerskich, interpersonalnych, sprzedażowych)

Naszym zdaniem, spójność pomiędzy strategią firmy, sposobami jej realizacji i reakcją pracowników i klientów jest niezbędna, aby ponoszone koszty były celowe i pozwalały osiągnąć zaplanowane przychody.  Stosujemy różnorodne narzędzia i metody służące identyfikacji i rozwiązywaniu problemów.

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Iwona Wielgo-Rakoczy

tel.: 500 150 757 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Izabela Kwiatkowska

tel.: 509 465 040 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wyszukiwarka