Nabór wniosków o dofinansowanie w województwie podkarpackim

Depositphotos 41805865 sSerdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z podkarpackiego. Zarząd tego województwa ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w obszarze badań przemysłowych, prac rozwojowych oraz ich wdrożenia. Oto szczegóły z tym związane:

Kiedy:

31 sierpnia 2018, od godziny 8:00 (dzień rozpoczęcia naboru)

31 października 2018, do godziny 15:30 (dzień zakończenia naboru)

Termin rozstrzygnięcia konkursu:

29 marca 2019 r.

Kto może składać wnioski:

mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

W ramach Działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe oraz ich wdrożenia, Typ projektu: Prace B+R dofinansowaniu podlegają projekty przedsiębiorstw obejmujące realizację badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych lub wyłącznie eksperymentalnych prac rozwojowych, w tym prac demonstracyjnych, projektów pilotażowych, walidacji/testowaniu nowych lub ulepszonych produktów, procesów lub usług w otoczeniu stanowiącym model warunków rzeczywistego funkcjonowania, których głównym celem jest dalsze udoskonalenie techniczne produktów, procesów lub usług, a ostateczny kształt zasadniczo nie jest jeszcze określony, włącznie z uruchomieniem pierwszej produkcji na bazie wyników prac B+R i przygotowaniem do wdrożenia wyników prac B+R w działalności gospodarczej.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zespołu CC Center. Z nami przygotowanie wniosku, jego przeprowadzenie i rozliczenie będą bezpieczne i wygodne.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
+48 500 150 757

Pozostałe artykuły

Wyszukiwarka